EKİBİMİZ

Nil Yiğit

Operasyon Yöneticisi

Marmara Üniversitesi, Satış Yönetimi mezunu olan Nil Yiğit 20 yıldır sigorta sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’nin önde gelen firmalarında çalıştıktan sonra, Temmuz 2015 tarihi itibariyle Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ ekibine katılmıştır. Bedeni Tazminat, Yangın, Oto ve Mühendislik branşı hasar dosya kontrolü, denetimi, takibi, raporlanması, hasar dosyalarının muallak kontrolü ve raporlanması, hasar ve hukuk dosyaları entegrasyonunun sağlanması, ekip çalışması programlanması, yönetilmesi ve hiyerarşik bilgi aktarımının sağlanması hususlarında iş deneyimi bulunmaktadır.

Nihal Eruygun

Satış ve Pazarlama Uzmanı

Kocaeli Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde öğrenimine başlamıştır. İnsan kaynakları, halkla ilişkiler, dokümantasyon ve veri işlemleri, müşteri ilişkileri gibi alanlarda iş deneyimi bulunmaktadır. 2015 ocak ayından itibaren Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak görev almaktadır.
Uzm. Dr. Ekim Nehir

Medikal Danışmanlık Komite Başkanı

Ekim Nehir, adli tıp uzmanıdır. Tazminat sürecine yansıyan bedeni tazminat tespitinde ve tanatoloji konularında deneyimlidir. 2002-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı, 2005-2006 GATA Adli Tıp Anabilim Dalı, 2008-2010 yılları arasında ise özel bir taraf bilirkişi merkezinde adli tıp uzmanı olarak görev yapmıştır.

Davit Ciucran

Yazılım Geliştirici

Sigorta, finans, lojistik sektörlerine yönelik sektörel yazılımlar ile oluklu mukavva ve hazır giyim üretim proses yönetim kontrol yazılımları üreten ekiplerde farklı yetkilerle görev yapmıştır. Tepum Bilgisayar, Barsan Global, PTS Taşımacılık şirketlerinden sonra 2014-2015 yılları arası Alerta Teknoloji firmasında çalışmıştır. 2016 yılından itibaren de Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ ekibine katılmıştır.

Murat Kaptan

Teknoloji Komitesi Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. Kariyeri boyunca proje tasarım ve iş geliştirme konusunda çalışmıştır. Türkiye’de daha önce yapılmayan Elektronik Atış Poligonları tasarımlarını başlatmış ve uygulamıştır. LG Electronics’in üretim tesisinin güvenlik kısmı ile ilgili olanların Türkiye’de tesis edilmesi ve işletmeye alınmasını sağlamıştır.

Şule Gürbüz

Portföy Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi, Sigortacılık Bölümü mezunu olan Şule Gürbüz sigorta sektöründe Reasürans ve Hasar departmanlarında 19 yıl çalıştıktan sonra Şubat 2017 tarihi itibariyle Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibine katılmıştır. Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümü'nde Yüksek Lisans yaparak "Türkiye'de Yangın Branşı Hasar Uygulamaları ve AB Ülkelerindeki İşleyiş" konulu tez hazırlamıştır. Oto ve Oto Dışı Hasar başta olmak üzere Bedeni Hasar Departman yöneticiliği yapan Şule Gürbüz’ün ekip yönetimi, anlaşmalı kurumlar organizasyonu ve takibi, hasar muallak kontrolü ve raporlanması, hasar dosyalarının kontrolü, denetlenmesi, takibi ve üst yönetime raporlarının sunulması konularında iş deneyimi bulunmaktadır.