EKİBİMİZ

Selim Kamil Barlas

Medikal Danışmanlık Komite Başkanı

Selim Kamil Barlas Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Tıp Fakültesini 1987-1993 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini 1995-2000 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2000-2001 yıllarında aynı üniversitede, 2002-2003 yıllarında Pazarcık Devlet Hastanesi’nde, 2003-2015 yıllarında Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde, 2015-2017 tarihlerinde özel hastanelerde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışmıştır. Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD) üyesidir.

Nihal Eruygun

Operasyon Yöneticisi

Kocaeli Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde öğrenimine başlamıştır. İnsan kaynakları, halkla ilişkiler, dokümantasyon ve veri işlemleri, müşteri ilişkileri gibi alanlarda iş deneyimi bulunmaktadır. 2015 ocak ayından itibaren Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak görev almaktadır. Ağustos 2018 tarihinden itibaren Operasyon Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.
Şule Gürbüz

Portföy Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi, Sigortacılık Bölümü mezunu olan Şule Gürbüz sigorta sektöründe Reasürans ve Hasar departmanlarında 19 yıl çalıştıktan sonra Şubat 2017 tarihi itibariyle Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibine katılmıştır. Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümü'nde Yüksek Lisans yaparak "Türkiye'de Yangın Branşı Hasar Uygulamaları ve AB Ülkelerindeki İşleyiş" konulu tez hazırlamıştır. Oto ve Oto Dışı Hasar başta olmak üzere Bedeni Hasar Departman yöneticiliği yapan Şule Gürbüz’ün ekip yönetimi, anlaşmalı kurumlar organizasyonu ve takibi, hasar muallak kontrolü ve raporlanması, hasar dosyalarının kontrolü, denetlenmesi, takibi ve üst yönetime raporlarının sunulması konularında iş deneyimi bulunmaktadır.

Davit Ciucran

Yazılım Geliştirici

Sigorta, finans, lojistik sektörlerine yönelik sektörel yazılımlar ile oluklu mukavva ve hazır giyim üretim proses yönetim kontrol yazılımları üreten ekiplerde farklı yetkilerle görev yapmıştır. Tepum Bilgisayar, Barsan Global, PTS Taşımacılık şirketlerinden sonra 2014-2015 yılları arası Alerta Teknoloji firmasında çalışmıştır. 2016 yılından itibaren de Alerta Kurumsal Sağlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ ekibine katılmıştır. .

Murat Kaptan

Teknoloji Komitesi Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. Kariyeri boyunca proje tasarım ve iş geliştirme konusunda çalışmıştır. Türkiye’de daha önce yapılmayan Elektronik Atış Poligonları tasarımlarını başlatmış ve uygulamıştır. LG Electronics’in üretim tesisinin güvenlik kısmı ile ilgili olanların Türkiye’de tesis edilmesi ve işletmeye alınmasını sağlamıştır.